Services

Matbaamıza ulaşan her talebi öncelikle kendi işimiz olarak tanımlayıp, en ekonomik, en makul sürede ve en güzel şekilde yapmak için planlamasını yapıyoruz.

Planlama

Bir ürüne ambalaj ihtiyacı varsa o ürünü en iyi koruyacak ve o ürünü satış kanallarında ön plana çıkaracak bir ebad belirliyoruz.

Teknik Çizim

Üretmeyi planladığımız ambalajın teknik çizimlerini yapıyoruz. Lazer destekli plotter makinası ile baskısız bir maket hazırlayıp ürünü içine koyarak ilk uygunluk testlerini yapıyoruz. En uygun ebadı belirleyerek müşterimizden ön onay alıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğrafları uygun ışıklandırma, aksesuar ve illüstrasyon desteği ile canlı ve pırıl pırıl.

Grafik Tasarım

Matbaamız grafik servisinde daha önceden tasarlanmış binlerce hazır grafik, birbirine uyumlu renk kombinasyonları hızlı bir şekilde çarpıcı grafiklerin ortaya çıkmasını sağlar

Maket

İster bir ürün ambalajı olsun, isterse 300-400 sayfalık ürün katalogu, basılacak işin digital baskılı olarak maketine hazırlarız. Ürünün son halini hem biz hem de müşterimiz son haliyle görüp, gerekirse düzeltmeler yaparak basıma uygun hale getiririz. Bu da iş bitiminde ki memnuniyeti garantilemiş olur.

Üretim

Genel olarak üretim sürecimizde, dijital baskı ile yapamadığımız, sıcak yaldız baskı, gofre kabartma, mat selefon üzerine kısmi lak parlatma, hologram efektleri gibi efektleri de eklediğimizde ortaya çıkan sonuç hepimizin yüzünü güldürmektedir.